ארון הספרים היהודי שולח אליך את ההזמנות עם שליח מיוחד עד הבית ! !      המכירה ברחוב בית הדפוס 7 בגבעת שאול בירושלים (ליד פעמית סטור)      אפשר לשלם בביט ובפייבוקס לטל. 0547330350      נתקלת בבעיה בעת ביצוע ההזמנה או שלא מצאת ספר שחיפשת? - הקלק כאן והשאר לנו הודעה     
הפוך את האתר לעמוד הבית הוסף את האתר למועדפים
 
   סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     מידע מקצועי     מומלצים 
הרשמה החשבון שלי
לבירור הזמנה וספרים 0524295207 
לקופה 
 
חיפוש מוצר
הצטרפות למועדון לקוחות
  הסר הוסף
מול"ים נבחרים
ח"י אדר - יום הזכרון של בעל הספה"ק "יסוד ושורש העבודה"

ח"י אדר - יום הזכרון של בעל הספה"ק "יסוד ושורש העבודה"
מתוך צוואת בעל "יסוד ושרש העבודה" לבניו

"הייתי נזהר מאד ליתן הודאה ושבח לה' יתעלה יתברך שמו על כל מה שהגיע עלי, הן איזה רעה ר"ל קטנה או גדולה.. הייתי מצדיק עלי את הדין בשמחה ונתתי לה' יתברך גם כן הודאה על זה בשמחה עצומה בזו הלשון: יוצרי ובוראי אתה צדיק על כל הבא עלי כי אמת עשית ואני הרשעתי ואני נותן לפניך שבח והודאה על זה יוצרי ובוראי, כי בודאי לטובתי עשית לי סיבה זו. הן על איזה טובה קטנה או גדולה נתתי לו ית"ש הודאה ושבח על הטובה שגמלני... ובודאי כל אדם מוזהר על זה. והיא משנה מפורשת "חייב אדם לברך על הרעה כשם שהוא מברך על הטובה"...והיודע תעלומות יעיד עלי... שמלבד החיוב מהמשנה הקדושה... עבדתי עבודה זו בתמידות מגודל אהבת ה' יתברך שהיתה תקועה בלבי בתמידות.

היה בלבי בוער בתמידות שמחה וחדוה עד מאד, שמחה שאין למעלה הימנה, שיש לי אלוה כזה שלא תכזב אלוהותו לעולמי עד... ואחר שברא עולמות לאין מספר בחר גם בי בשר ודם, חרש מחרשי אדמה, וברא אותי מגודל טובו בתוך עם קדוש הישראלי... והיה כזה בלבי בתמידות התפארות גדול שזכיתי להיות עבד עולם לאלוה כזה..."
 
חזרה לכל הכתבות 
Copyright © ספרי קודש | ספרי יהדות | ספרי עיון | ספרי קריאה | ספרי נוער | ספרי ילדים - ארון הספרים היהודי .
קניה מאובטחת
הורד מחירון