אם קיבלתם עדכון שהמוצר חסר במלאי - לא חוייבתם על ההזמנה ואנחנו ניצור קשר כאשר יחזור למלאי           ארון הספרים היהודי שולח אליך את ההזמנות עם שליח מיוחד עד הבית ! !      נתקלת בבעיה בעת ביצוע ההזמנה או שלא מצאת ספר שחיפשת? - הקלק כאן והשאר לנו הודעה     
הפוך את האתר לעמוד הבית הוסף את האתר למועדפים
 
   סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     מידע מקצועי     מומלצים 
הרשמה החשבון שלי
0524295207 
לקופה 
  ראשי > משנה תלמוד ומדרש > עוז והדר
חיפוש מוצר
פינת המציאות
מגילת אסתר
5 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר - כוונת הלב
7 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר עם הלכות קר
7 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר עם פירוש תכ
20 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר
22 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר על פי החיד"
28 ₪
מידע נוסף
ימי הפורים - בהלכה ובא
28 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר ברסלב
32 ₪
מידע נוסף
מגילת אסתר
33 ₪
מידע נוסף
הצטרפות למועדון לקוחות
  הסר הוסף
מול"ים נבחרים
מוצרים

Call Us Free

מפעל עריכת התלמוד הבבלי של עוז והדר, שזה עתה הסתיים, מייצג ללא ספק את אחת מהמפיכות החיוביות והחשובות ביותר בעולם התורה במאות השנים האחרונות. אהבה לתורה – החמדה הגנוזה שניתנה לנו – ורצון ללומדה, מעולם לא חסרו בעם ישראל, והיום ב"ה אהבה זו ניכרת ביתר שאת ויתר עוז באלפי בתי המדרש, הישיבות, הכוללים, והבתים היהודיים ברחבי העולם. אולם עד ההישג האדיר של מפעל עוז והדר, מעולם לא הייתה יכולה ללמוד מתוך תלמוד כל-כך מדויק, כל-כך ברור, המצטיין בנוחות ואיכות, ומאפשר הן רמת הבנה בסיסית והן רמת עיון מתעמק יוצאות מן הכלל.


באמצעות רכישת סט תלמוד בבלי עוז והדר, אתם יכולים לצרף יהודי נוסף למהפיכה הזו. הענקת התלמוד הבבלי בעריכת עוז והדר היא המתנה היפה ביותר, בזכות העיצוב האיכותי וההדר החזותי המרהיב של גמרות אלו. עוז והדר מסמלת איכות והשקעה ללא פשרות, וזהו מסר שעובר בבירור לקרוב משפחה או חבר קרוב עבורו רוכשים גמרות אלו. אולם יותר מכך, רכישת הגמרות נותנת ליהודי הזדמנות להצטרף לרבבות שאר הלומדים ברחבי תבל שיכולים לכוון לאמיתתה של תורה היטב, בזכות עבודת העריכה האינטנסיבית של עורכי עוז והדר, שסיקלה רבבות טעויות וייצרה את הגמרא המדויקת ומעמיקה ביותר. רכישת סט התלמוד מצביעה בבירור על הערכה אין-סופית ללימוד התורה, והתעקשות על לימוד ברמה הגבוהה ביותר.


המפעל המרכזי וגולת הכותרת של ממלכת התורה 'עוז והדר', הוא הש"ס - תלמוד בבלי המפואר, אשר נערך והועמד מחדש בשיא היופי הפאר וההדר, עפ"י כתבי יד ודפוסים ישנים, מכריכה לכריכה כולל כל המפרשים ראשונים ואחרונים, ומדור חדש בשם 'הגהות וציונים' המכיל הגהות השמטות ותיקונים מש"ס וילנה, וכן רבבות ציונים ומראי מקומות והערות שונות הקשורות לגמרא.


נוסח הגמרא בתלמוד בבלי עוז והדר הוגהה וזוקקה תיבה אחר תיבה בי"ג נפה, היא וכל מפרשיה, כאשר כולם נערכים מחדש בתוספת הדגשת דיבורי המתחיל, תוספת מראי מקומות וציונים. ומפרשיה הקבועים בש"ס וילנה הלא המה: רא"ש עם מפרשיו, מהרש"א מהר"ם מהרש"ל, מהרש"א מהדו"ב, מהר"ם שיף, ילקוט מפרשים החדש, רי"ף עם מפרשיו, מרדכי, תוספתא עם מפרשיה. כן נוספו מאות חיבורים ומדורים חדשים למסכתות השונות, כדוגמת: תוספות הרא"ש, תוס' רבינו פרץ ותוס' רי"ד, חידושי הב"ח מכת"י על הש"ס, ספר הערוך על הש"ס, משניות עם מפרשים, ליקוטי רש"י, תורה אור השלם, ספר המקראות, מסורת הש"ס השלם, עין משפט המלא. וכן הוספות למסכתות בודדות, כמו: רש"י האמיתי למסכת מועד קטן, רש"י מהדורה קמא מכתב יד על מסכת כתובות, השלמת תוספות מכת"י על מסכת נדרים, תוספות ישנים מכת"י על מסכת יבמות נדרים וגיטין, תוספות שאנץ על מסכת סוטה, ספר הישר ואבני נזר על מסכת קידושין, אסיפת זקנים וליקוטי הלכות על סדר קדשים. ועוד מפרשים ומדורים רבים אחרים, כאשר חלק מן המפרשים מופיע לראשונה מכתבי יד.

בנוסף נערך מבוא מקיף ועתיר גילויים על תלמוד בבלי, השתלשלות המהדורות השונות, מפרשיו השונים, ונושאים רבים אחרים. תלמוד בבלי עוז והדר נדפס בפורמטים רבים, ביניהם: מהדורה בינונית רגילה, מהדורה בינונית מורחבת, מהדורת חתנים בכריכת עור, מהדורת ישיבות מורחבת, ש"ס פנינים, ש"ס ותלמודו בידו, ש"ס ובלכתך בדרך, וש"ס עיון.


תלמוד בבלי "שפה ברורה"
 
 
ש"ס עוז והדר
מהדורת כיס
425 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורת שינון
385 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורת חתנים - כריכה איכותית
3425 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורה בינונית מורחבת
2985 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורה בינוני רגיל
2485 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורה שולחני
525 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורה תלמודו בידו
575 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורה ובלכתך בדרך
585 ש"ח בלבד
ש"ס עוז והדר
מהדורת פנינים
1275 ש"ח בלבד
מתיבתא
 
74 ש"ח בלבד
מתיבתא - ודיברת בם
 
64 ש"ח בלבד


Copyright © ספרי קודש | ספרי יהדות | ספרי עיון | ספרי קריאה | ספרי נוער | ספרי ילדים - ארון הספרים היהודי .
קניה מאובטחת
הורד מחירון